Váš partner ve světě pojištění a financí

OBČANÉ PRŮMYSL A PODNIKATELÉ POJISTNÉ UDÁLOSTI ZLATO A FINANČNÍ SLUŽBY SOUDNÍ ZNALECTVÍ VZDĚLÁVÁNÍ

Občanské pojištění

Pro jednotlivce nabízímě řadu typů pojištění, která pokrývají jak každodenní činnosti, majetek, tak i cestování.

Životní pojištění

Život sebou přináší celou řadu rizik. Neštěstí totiž nechodí po horách, ale po lidech. A právě proto mají komerční pojišťovny produkty životního pojištění, které pomáhají zmírnit důsledky nepříjemných situací a finančně zajistit osoby blízké v případě nenadálých událostí. Jak si vybrat dobré životní pojištění, jaké jsou možnosti, jak ušetřit na daních nebo jaké jsou důsledky výpovědi se dozvíte, pokud budete kontaktovat naše specialisty v této oblasti.

Úrazové pojištění

Úrazy se nevyhýbají nikomu. Zejména vážný úraz s trvalými následky, znamená podstatný zásah do života jedince i jeho rodiny. Proto není na škodu mít sjednáno odpovídající typ pojištění. Komerční pojištovny opět nabízejí širokou škálu pojistných programů, lze jej tedy označit za velice variabilní s možností pojištění různých rizik. Je nutné si však uvědomit, že úrazové pojištění Vás neuchrání před úrazem, ale pomáhá zmírnit následky tíživé životní situace. Na co všechno se úrazové pojištění vztahuje a proč je dobré se pojistit, to se dozvíte při osobním jednání s našimi pracovníky.

Cestovní pojištění

V dnešní době je jedním z nejpopulárnějších druhů odpočinku cestování, a to napříč věkem i pohlavím. Chystáte – li se i Vy na cestu do zahraničí, nezapomeňte s sebou přibalit kvalitní cestovní pojištění, které Vám umožní vycestovat do zahraničí s vědomím jistoty, že jste zabezpečeni pro případ náhlého onemocnění, úrazu, ztráty zavazadel nebo jiných nesnází. Zajímá vás, k čemu tento produkt slouží, jaké jsou možnosti připojištění nebo jaká je nabídka pojišťoven? Kontaktujte nás a my Vám poradíme.

Pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli

Při plnění svých pracovních povinností se snadno může stát, že nedopatřením způsobíte zaměstnavateli nějakou škodu. Proto je vhodné se pro tyto případy pojistit, neboť následná kompenzace nemusí být finančně tak náročná, jako úhrada celé škody. Jedná se o škodu, za kterou odpovídáte podle zákoníku práce – tedy až do 4,5 násobku Vašeho průměrného měšíčního výdělku. Proto je vhodné doplnit svůj program i o tuto pojistnou ochranu. Kontaktujte nás a my Vám poradíme, které pojištění je právě pro Vás vhodné.

Pojištění bytů

Pojištění bytů je velice podobným produktem jako pojištění nemovitosti. Jak už sám název napovídá, tento produkt je určen pro zájemce, jenž mají svou domácnost v bytovém domě. Jáká rizika lze v tomto produktu hledat? Jaké je jejich pokrytí touto pojistnou ochranou? Čím se liší pojištění bytu od pojištění domácnosti? Co potřebujete znát pro sjednání? Tyto a mnohé další otázky Vám radí zodpovíme, pokud nás budete kontaktovat osobně nebo přiloženým formulářem.

Pojištění rekreačních objektů a movitého zařízení

Český národ je národem chatařů, národem kutilů. Snad každý má v rodině nejméně jednoho chataře či kutila, který s oblibou odjíždí páteční večer odpočívat někam za město na vesnici. Ani tato klidná místa Vás neochrání před obávaným nájezdem zlodějů na Vaši zahrádku, před přírodnímy živly, jako je vichřice, sníh, déšť.Ochraňujte tedy i své víkendové sídlo stejným způsobem jako svůj dům či byt. Pomůžeme Vám v případě škody zmírnit finanční dopady škody právě prostřednictvím pojištění rekreačních objektů. Kontaktujte nás.

Pojištění odpovědnosti za škodu v občanském životě

Pojistná ochrana v případě běžného života občana přijde mnohým z nás jako zcela zbytečný prodkut. Představte si však, že při shánění pečiva na snídani narazíte do regálu v obchodě a převrhnete vystavené zboží?, nebo jdete jen tak po ulici před vlastním domem a Vás soused ukouzne? Zcela běžné že? A právě tyto případy by mohly mít dalekosáhlé důlsedky pro Váš rodinný rozpočet. Zjistětě si tedy jakou náhradu můžete získat za škody způsbené na majetku i na zdraví tímto pojištěním. My Vám s tím poradíme.